HandyLex na system Android

Słowniki HandyLex to aplikacje offline umożliwiające szybkie i wygodne wyszukiwanie haseł. Aplikacje na urządzenia mobilne odpowiadają na potrzeby tych użytkowników, którzy są zmuszeni do częstego korzystania z narzędzi językowych i słowników. Zawarte w słowniku hasła i znaczenia będą przydatne podczas codziennej komunikacji i podróżowania.

 

Aplikacja HandyLex jest kompatybilna z systemem operacyjnym Android od wersji 3.0 a na tabletach od wersji 3.0. 

Aktualna oferta znajduje się poniżej. Po kliknięciu na ikonę słownika użytkownik zostanie skierowany na stronę Google Play, gdzie znajduje się szczegółowy opis słownika oraz informacje dotyczące możliwości zakupu.

Istnieje możliwość pobrania wersji demo

 

Przegląd produktów

Slownik angielsko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.
Słownik kieszonkowy niemiecko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.
Słownik kieszonkowy francusko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.
Wielki słownik angielsko-polski Lingea to największy elektroniczny słownik offline na polskim rynku. Docenią go wymagający użytkownicy, studenci, nauczyciele i tłumacze.
Wielki słownik niemiecko-polski Lingea to największy elektroniczny słownik offline na polskim rynku. Docenią go wymagający użytkownicy, studenci, nauczyciele i tłumacze.
Wielki słownik francusko-polski Lingea to największy elektroniczny słownik offline na polskim rynku. Docenią go wymagający użytkownicy, studenci, nauczyciele i tłumacze.

Galeria

Video

  • android video
  • android video
  • android video
  • android video
  • android video
  • android video