HandyLex na Apple OS

Słowniki HandyLex to aplikacje offline umożliwiające szybkie i wygodne wyszukiwanie haseł. Aplikacje na urządzenia mobilne odpowiadają na potrzeby tych użytkowników, którzy są zmuszeni do częstego korzystania z narzędzi językowych i słowników. Zawarte w słowniku hasła i znaczenia będą przydatne podczas codziennej komunikacji czy podróżowania.

Aplikacja HandyLex jest kompatybilna z systemem operacyjnym iPhone, iPod touch oraz iPad iOS w wersji 4.2 lub wyższej. Aktualna oferta znajduje się poniżej. Po kliknięciu na ikonę słownika użytkownik zostanie skierowany na stronę iTunes, gdzie znajduje się szczegółowy opis słownika oraz informacje dotyczące możliwości zakupu.

Istnieje możliwość pobrania wersji demo.

Przegląd produktów

Slownik angielsko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.
Słownik kieszonkowy niemiecko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.
Słownik kieszonkowy francusko-polski Lingea to elektroniczny słownik offline zawierający aktualny zasób słownictwa. Przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, nauczycieli i osób podróżujących.

Galeria

Video

  • ios video
  • ios video
  • ios video
  • ios video